• byoffer@turkmmo.com
 • 0312 223 60 99

HABER DETAYI

Ocak 16, 2021 11:32 am

Bursa Kiralık Asansörler

Bursa da kiralık asansörler firması olan asansör kiralama ile yüksek katlara çıkarılması zor olan eşyalar, mobilyalar ve inşaat malzemeleri rahatlıkla taşınmaktadır. Kiralık asansörler Türkiye geneli müşterilerin rahat bulabilmesi için kurmuş olduğumuz web sitemiz sayesinde bulabilirler.

Bursa asansör kiralama, ülkemiz geneli hemen hemen her şehirde bulabilir olması için sitemizde aktif olan firmaları kullanarak teklif alabilir ve hızlı kiralama yapabilirsiniz. Bursa Kiralık asansörler adlı web sitemizde onaysız hiçbir firma bulunmamaktadır.

 

 

Türkiye geneli asansör kiralama platformu olarak hizmet veren sitemiz ile bir çok firmadan teklif alma fırsatı vermektedir. Firmaları arayarak fiyat alabilir anında kiralama yapabilirsiniz.

Şehir içi ve Şehirler arası taşımacılıkta yaygın olarak kullanılan asansör kiralama sadece nakliyat sektöründe değil İnşaat sektöründe de öncü bir taşıma mobil asansörleridir. Asansörler ile neler yapılabilir sizlere kısaca açıklamak isteriz. Asansörler sadece nakliye de değil bildiğimiz gibi taşıma ile alakalı her sektörde kullanılabilir. Örneğin “Mobilyacılar “ ağır ve uzun olan mobilyalar bina, apartman asansörlerine sığmama gibi durumlarda, dar olan merdivenlerde devreye eşya taşıma nakliyat asansörü devreye girmektedir. Asansör kiralamak sitemizde bulunan firmalardan gönül rahatlığı ile arayarak iletişim kurabilir ve olumsuz durumlarda yorum sistemi ile belirtebilirsiniz.

Asansör kiralamak, Türkiye geneli artık çok kolay olmaya başlamıştır. Sitemize onaylanmamış hiçbir firma kayıtlı değildir.

Asansör Kiralama Fiyatları;

 • Türkiye geneli asansör kiralama fiyatları Şehirden Şehir’e fark yaratmaktadır.
 • Şehirler arası standart bir fiyat listesi yoktur.
 • Yüksek katlar ile düşük katlar arası fiyat farkları vardır.
 • Ne kadar yüksek o kadar risk diyerek tehlikeli kurulumlarda fiyatlar artar.
 • Düşük katlarda ise fiyatlar yüksek katlı kurulumlara göre düşük olabilir.
 • Eşyaların çokluğu ve azlığına göre de fiyatlar değişir.
 • Firmalar arası kurumsal çalışan asansör kiralama firmaları fiyatları diğer piyasa çalışanlara göre farklıdır.
 • Asansör kiralama yer, konum farkına farklı fiyatlar tabi olabilir.
 • Fiyatlar TL bazlı olup KDV dahil değildir.
 • Sitemizde bulunan asansörlerin fiyatları her zaman değişebilir.

Kiralık Asansörleri Neden Tercih ederiz ?

Asansörler günümüzde iş gücünü azaltmaktadır. Hızla büyüyen ve gelişen bir teknoloji ile Ülkemizde yeni model asansörlerin olması müşterilerinde dikkati çekmektedir. Evden eve nakliyat, inşaat sektöründe eşyaların hızlı ve güvenli taşınmasında yardımcı olmaktadır.

Eşya taşıma asansörü

Asansör kiralama, nakliyat sektöründe müşterilerin olmazsa olmaz dedikleri bir taşımacılıktır. Asansörlü Nakliyat yapan ve müşterilere kaliteli bir hizmet sunan firmalar için sitemizde aktif kiralık nakliyat asansörlerini bulabilirler.

İnşaat Asansörü Kiralama

İnşaatlarda bildiğiniz gibi yüksek katlı binalarda animak ve fırfırlı çelik halatlı taşıma yapan makineler kullanılmaktadır. Son dönemlerde ise nakliyat asansörleri devreye girerek taşıma amaçlı İnşaatlara uygun fiyatlarda saatlik ve günlük kiralanabilmektedir. İnşaatlarda bildiğimiz günümüzün çoğu taşımakla geçmektedir. Tuğla, mobilya, fayans, parke, kapı, pencere, cam vb. sayamadığımız o kadar çok malzemeler var ki bunların tamamı insan gücüyle taşınmaktadır. Kiralık asansör ile sizlere kaliteyi göstermek ve neler yapılabilir bunları anlatmak istedik. Taşeron veya İnşaat firmalarına yardımcı olabilmek için sitemizde her kata uygun kiralama bulunmaktadır.

Mobil asansör Kiralama

Mobil asansör kiralama, nakliyat asansörlerinin sertifikalı olma biçimine verilen addır. Mobil asansör kullanmak için mobil vinç sertifikası alınmaktadır. Belgesi tam olmayan operatörler kurulum yapamazlar. Müşterilerin bunu göz önünde bulundurmaları gerekir.

Asansörlü Nakliyat

Evden eve asansörlü taşımacılık için kullandığımız asansörlerini her sektöre kiralama yapabilirsiniz. Asansörlü nakliyat yapanlara ucuz, uygun fiyatlarda kiralık nakliyat asansörleri sitemizde mevcuttur.

 

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.