• byoffer@turkmmo.com
  • 0312 223 60 99
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
815 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Veyis ŞANLI
  • ADRES: Emek Mahallesi 18. Cadde 33/7
  • TELEFON: 0 (536) 346 1594
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 00:00

FİRMA HAKKINDA

Ankara evden eve nakliyat fiyatları, Ankara ilçeleri arasında Pursaklar oldukça gelişmiş bir semt haline gelmeye başlamıştır. Gelişen teknoloji ile asansörlü taşımalar başlamış ve yüksek katlı binalar inşa edilmiştir. Ankara şehrinde Çankaya evden eve nakliyat fiyatları, yaz kış sabittir. Günümüzde standart olarak aldığımız üç + bir (3+1) dairelerden yola çıkarak fiyat aralığı bin(1) TL veya üç (3) bin TL arasında değişmektedir.

Ankara nakliyat fiyatları, müşterilerin memnun kalması açısından en önemli faktörler arasında yer almaktadır. Son dönemlerde eşyaların zarar görmeyeceği şekilde paketlenmesi ve yüksek katlardan asansör yardımı ile taşınma fiyatlarda çok fazla değişim göstermektedir.

Ankara evden eve nakliyat fiyatları, eşyaların yeni olması, monte ve de monte işlemleri tecrübeli elemanlar tarafından özenli ve kaliteli işçilik çıkarması müşterilerimizin memnun kalması için fiyatları düşünmemesi gerekmektedir.Seçkin Asansörlü Nakliyat firması olarak tek bir kamyon ile başladığımız işlerimizde bugün özellikle Ankara’da kökleşmiş bulunmaktayız.

Hizmet verdiğimiz taşıma alanında asansörlü taşıma yapmaktayız. Bu taşımanın ise birçok avantajı bulunmaktadır. Örneğin sekizinci kattan alınan eşyalarınız bir başka apartmandaki on üçüncü kata asansörlü taşıma sistemimiz sayesinde kısa sürede taşınabilmektedir. Eski yöntemler ile bu taşıma hem daha çok zaman almakta hem de daha fazla para kaybına neden olmaktadır.

Hizmet Alanlarımız

Firma olarak Ankara evden eve nakliyat yapmanın yanında, ürünlerinizi büyük bir alana sahip olan son teknoloji sistemler ile donatılmış ve hijyen konusunda ödem verdiğimiz depolarımızda saklamanıza yardımcı olmaktayız. Ayrıca iş yerleri ve ofislerin taşınması, banka eşyalarının taşınması, fuar malzemelerinin taşınması ya da parça eşyalarınızın kısa ya da uzun mesafelere taşımasını yapmaktayız.

Paketleme Yöntemleri

Firma olarak eşyalarınızın taşıma esnasında herhangi bir zarar görmemesi için eşyalarınızı özenle paket yapmaktayız. Bu paketleme esnasında müşterilerden herhangi bir malzeme ya da herhangi bir ek ücret almamaktayız. Paketleme işlemine geçilmeden önce paketlenecek olan eşyanın ya da eşyaların özelliklerini kontrol etmekte ve eşyanın durumuna göre paketleme yapmaktayız. Her ürüne aynı paketleme yönteminin kullanılması eşyaların zarar görmesine neden olabileceği için eşyanın cinsine göre paketleme yapılması büyük önem arz etmektedir. Yataklar ve koltuklar gibi kumaşının zarar görebileceği malzemeler strej filmler ile sarılır iken, mobilyalar, beyaz eşyalar patpat denilen baloncuklu naylon malzeme ile sarılmaktadır. Ayrıca araçlarımızda kıyafetler için askı kasaları ve kırılabilir nitelikte olan narin eşyalarınız için de kasalar ve korumalı kolilerimiz bulunmaktadır.

Güvenli ve Sigortalı Nakliyat

Eşyalarınızın taşıma esnasında kırılma ya da kaybolma gibi olumsuz durumlar ile karşılaşma gibi durumlarda firmamız yüzde yüz garanti hizmeti vermektedir. Sözleşmemizde de belirttiğimiz gibi eşyalarınızın zarar görmesi durumunda eşyanızın değerini ödemekte ya da dilerseniz aynı eşyanın alımını yaparak size teslim etmekteyiz. Bu nedenden dolayı paketleme işlemlerini yapmadan önce firmamız çalışanları tarafından eşyalarınız incelenmekte ve eğer kırık ya da çizik gibi olumsuzluklar söz konusu ise ev sahibine bildirmekteyiz. Paketleme işlemini tüm bu işlemlerden sonra yapmaktayız. Bu aşamadan sonra ise yaşadığınız tüm olumsuz durumlarda tek sorumlu kişi tarafımızdır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
%d blogcu bunu beğendi: